Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 45 gości 

Reklamy

Reklama

Kampol

gryty Jovati Drukuj

MIESZANKA MULTIMINERALNA DLA GOŁĘBI

Wiaderko mieszanki multimineralnej Multimineral Mixture dla gołębi jako źródło substancji mineralnych, mikroelementów i pierwiastków śladowych, nieodzownych w prawidłowej diecie codziennej, stanowi jej kompleksowe uzupełnienie. W sezonie lotowym, a także w okresie rozpłodowym oraz w okresie pierzenia ten bogaty w wartościowe substancje produkt naturalny dostarcza gołębim energii, potrzebnej do szybkiej regeneracji sił i rezerw. Ten suplement diety jest bardzo dobrze akceptowany zarówno przez gołębie młode jak i stare (współczynnik akceptacji wynosi 95-100 %). Produkt pozwala skrócić okres pierzenia oraz uzyskać przez ptaki upierzenie o jedwabistym połysku, podnosi kondycję do optymalnego poziomu, a także wspiera zdrowy wzrost kośćca. Zapobiega także biegunce oraz wzmacnia układ odpornościowy, działając profilaktycznie przeciw ciężkim chorobom takim jak infekcje E. coli. Wiaderko mieszanki multimineralnej pokrywa całe zapotrzebowanie ptaków na substancje mineralne i pierwiastki śladowe.


Podawanie: W okresach wzmożonego wysiłku i zapotrzebowania na energię, w tym w okresie rozpłodu, podczas sezonu lotowego

i w okresie pierzenia produkt podawać kilka razy w tygodniu. W pozostałych okresach podawać raz do dwóch razy w tygodniu. Gołębiom młodym w okresie wzrostu oraz w sezonie lotowym produkt podawać kilka razy w tygodniu.

Skład: Gryt wodorostowy, kwarc, wapń, skorupy ostryg, gryt gastrolityczny (kamyczki żołądkowe), minerały ilaste, substancje mineralne, wiórki marchwiowe, pierwiastki śladowe, mieszanka rozpłodowa z drobnych nasion, nasiona oleiste, marchew, miedź, żelazo, cynk, mangan, kobalt, lizyna, witaminy A, B1, B2, B6, B12, D3 i E.

Data przydatności:

Nr:

Masa netto: 2,5; 5; 10 i 25kg


NOWY PRZEDSTAWICIEL!

Józef Michalik

59-200 Lubań

Kościelnik Dolny

Tel. +48 508-290-962

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Kopiowanie treści czy fotografii bez zgody autorów zabronione.
Za publikowane treści odpowiada J&T Nowak - wydawca miesięcznika "Złotygołąb"