Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Reklamy

Reklama

Kampol

Hodowcy
Danny Van Dyck Drukuj

Danny Van Dyck w bardzo krótkim czasie zdobył prestiżowe miejsce w narodowej elicie.  Nagle, jakby z niczego, narodziła się wielka osobowość w mistrzostwach narodowych. Danny zdobył 2. mistrzostwo narodowe gołębi młodych KBDB na średnim dystansie w 2008 r., 1. mistrzostwo prowincjonalne młodych KBDB na średnim dystansie w 2009 r., 3. mistrzostwo narodowe młodych KBDB na średnim dystansie w 2009 r., 4., 5., 7. i 8. asa młodych KBDB na średnim dystansie w 2009 r., i 1. asa Belgii na średnim dystansie w Pucharze Zachodniej Europy w 2010 roku. Po takich sukcesach cała Belgia wiedziała już, z kim ma do czynienia.

Więcej…
 
Joachim i Mariusz Grzesik - mistrzowie okręgu Opole Południe Drukuj

Pragnę Państwu przedstawić hodowcę Joachima i jego syna Mariusza Grzesika, którzy lotują w oddziale Bierawa, okręg Opole Południe. Wiele razy spotkałem się z sytuacją, kiedy hodowcy mylą sobie Hansa Grzeschika z Joachimem Grzesikiem. Obaj są bardzo dobrymi hodowcami, lecz nie są spokrewnieni. Hans mieszka w Homburgu w Niemczech, a Joachim w Kuźni Raciborskiej w Polsce. Osobiście byłem świadkiem kilku sprzeczek dotyczących nazwiska Grzesik czy Grzeschik. Mówili o jednym, myśleli o drugi i na odwrót...

Więcej…
 
Czech lotujący w Polsce - Pavel Boruta z Mikulovic Drukuj

Pavel Boruta jest jednym z wielu czeskich hodowców, lotujących w Polsce. Co prawda na początku miał niewielkie problemy z zapisaniem się do naszego związku, ale dziś jest zadowolony, że może  konkurować z polskimi hodowcami. Pavel Boruta lotuje w oddziale Głuchołazy, gdzie, jak sam mówi, panuje bardzo miła atmosfera. Jest on mistrzem oddziału Nysa i I przodownikiem w Mistrzostwach Okręgu Opole 2011 w lotach średniodystansowych oraz mistrzem oddziału i III przodownikiem okręgu Opole w kat. „A”.

Więcej…
 
Wiesław Tokarczyk Drukuj

 

Więcej…
 
Krystian Kahler Drukuj
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 4

Kopiowanie treści czy fotografii bez zgody autorów zabronione.
Za publikowane treści odpowiada J&T Nowak - wydawca miesięcznika "Złotygołąb"