Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Reklamy

Reklama

Kampol

Złotygołąb
UWAGA! Drukuj

Informujemy, że w dniach od 10.07.2017 do 21.07.2017

pytania oraz zamówienia  będą przyjmowane TYLKO pod numerami:

+48 698 288 108

+48 602 706 686.

Za utrudnienia przepraszamy.

 
Wysyłka miesięcznika Drukuj

UWAGA!

Miesięcznik lipcowy został wysłany w piątek 07.07.2017. Powinien dotrzeć do wszystkich prenumeratorów do 14.07.2017. Prosimy o cierpliwość i życzymy przyjemnego czytania.

 
Cudze chwalicie swego nie znacie - Emil i Michał Deszczka Drukuj

Czołowi hodowcy oddziału Prudnik

Często zastanawiamy się o kim jeszcze można byłoby napisać w naszym miesięczniku, aby ułatwić hodowcom dostęp do praktycznej wiedzy o lotowaniu i zdobywaniu czołowych wyników. Niejednokrotnie pokonujemy dalekie odległości, aby dotrzeć do dobrych hodowców. W przypadku tego artykułu nie musieliśmy szukać daleko. Okazuje się, że w naszym rodzimym Oddziale Prudnik jest równie ciekawy i mający dobre rezultaty przez ostatnie lata duet lotowy ojciec i syn – Emil i Michał Deszczka.

 

Więcej…
 
Adam i Eugeniusz Bank - Mistrzowie Okręgu Gdańsk w kat. C z „50” w 2016 roku Drukuj

Hodowlę Banków odwiedziliśmy za sugestią Piotra Rompcy, który mówił o nich dużo dobrych słów. Bankom przyszło ostatnio walczyć z hodowcami o mistrzostwo oddziału, a z sąsiadami o utrzymanie gołębników i gołębi. Historię jaką usłyszeliśmy, nadawałaby się do filmu komediowego typu „Sami swoi” z Kargulem i Pawlakiem w rolach głównych. Otóż tutaj, w Kłębowie, kiedy do Banków przylatywały pierwsze gołębie z lotu, sąsiad rzucał petardami obok gołębnika! Chyba nikt z nas nie chciałby przeżyć takiego koszmaru. W spór ten w końcu musiał wkroczyć wójt, dzięki któremu cała hodowla egzystuje do dziś.

Więcej…
 
Miesięcznik "Złoty Gołąb" nr 7/2017 Drukuj

Już jest numer lipcowy, a w nim :