Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Reklamy

Reklama

Kampol

Złotygołąb
Cirkowirusy Drukuj

Sezon rozpłodowy zakończył się u nas w większości przypadków już na początku maja. Coraz częściej hodowcy donoszą, iż rozpłód dla własnych potrzeb kończą na wiosnę. Jest to związane z konkurencyjnością młodych zimowych, ich znacznie lepszym stanem pierzeniowym oraz z lotami konkursowymi, oferowanymi na długo przed rozpoczęciem w oddziałach lotów gołębi młodych.

Więcej…
 
Uczy się żyć na nowo... Historia niezwykła. Drukuj

Naszym bohaterem jest Sławek Sacherski, człowiek którego los ciężko doświadczył. Najlepiej jak opowie o sobie sam… Mieszkam w Smardzewie, w  gminie Sochocin, mam 43 lata. Zacząłem chorować w wieku 30 lat. Nie wiedziałem z początku co mi jest. Miałem skurcze łydek, w nocy nie mogłem spać.

Więcej…
 
Doping Drukuj

Na Zachodzie, a zwłaszcza w Belgii, a także w Holandii coraz to więcej stosowane sa środki farmakologiczne w postaci preparatów „Cortison”. I nie ma co ukrywać, że w Polsce też już bywają w sprzedaży różne środki chemiczne mające według propagandy i reklamy podnosić wyniki lotowe – nie bacząc jakie szkody stosowanie tych środków dopingujących wywierają na organizm gołębia. Stąd w Belgii bije się na alarm przeciwko stosowania tych środków. 

Więcej…
 
NKHGP - Ziemia Przemyska Drukuj

ImageW roku 2005 po napotkanych trudnościach w PZHGP garstka hodowców utworzyła NKHGPZP. Każdy hodowca posiadał bardzo dobre gołębie i należał do czołowych hodowców w swoim Oddziale. Do utworzenia Klubu skłoniło nas ciągłe podważanie i kwestionowanie naszych wyników lotowych, w szczególności przez hodowców z długim stażem w PZHGP, których wiedza i umiejętności stanęły w miejscu i nie nadążają z postępem w naszym sporcie. 

Więcej…
 
G i C Koopman Drukuj

Gerard po wnikliwej analizie sposobu karmienia gołębi doszedł do bardzo prostych wniosków, a karmienie przestało już być dla niego wielką tajemnicą. I każdy kto podejdzie w ten sposób do tego zagadnienia rozwiąże ten problem w bardzo krótkim czasie. 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 51 52 53 54 55 następna > ostatnia >>

Strona 53 z 55

Kopiowanie treści czy fotografii bez zgody autorów zabronione.
Za publikowane treści odpowiada J&T Nowak - wydawca miesięcznika "Złotygołąb"