Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Reklamy

Reklama

Kampol

Złotygołąb
Przyleci reprezentacja górnych lotów Drukuj

http://elitanowak.pl/upload/obrazy/mini/wystawa_golebi_pocztowych_logo.jpg67. Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych oraz Międzynarodowe Targi Gołębi to najważniejsze w roku wydarzenie skierowane do hodowców gołębi pocztowych w Polsce.

Prawdziwe tłumy, bo niemal 15 tysięcy miłośników gołębi pocztowych oblegały podczas 65. edycji hale Targów Kielce. Hodowcy przyjechali do Kielc po to, by spotkać się i wymienić doświadczenia bądź zakupić nowe gołębię i niezbędne do ich hodowli akcesoria.

Więcej…
 
Gołębie pocztowe znów w Targach Kielce. Drukuj

http://elitanowak.pl/upload/obrazy/mini/okregowa_wystawa_golebi_logo.jpgWystawa gołębi i nie tylko od 3 do 4 grudnia 2016

Grudzień w Targach Kielce to tradycyjnie ważny miesiąc dla miłośników i hodowców gołębi pocztowych, drobiu ozdobnego i królików.  Hobbiści po raz kolejny spotkają się, aby poznać lub kupić nietypowe okazy oraz wymienić doświadczenia. Wszystko to za sprawą odbywających się jednocześnie czterech  wydarzeń, skierowanych do miłośników gołębi i nie tylko, czyli Świętokrzyskiej Wystawy Królików Rasowych, 47. Okręgowej Wystawa Gołębi Pocztowych, Świętokrzyskiej Wystawa Gołębi Rasowych oraz giełdy specjalistycznych artykułów.

Więcej…
 
Pierwszy lot gołębi młodych za Namii! Drukuj

14-go sierpnia większość oddziałów po raz pierwszy w tym sezonie oczekiwało na powrót gołębi młodych. Jak wiadomo pierwszy lot to duże ryzyko wybuchu choroby, gdyż jest to ich pierwszy kontakt z tak dużą ilością gołębi od różnych hodowców - jednym słowem - to ich pierwszy kontakt z całą zbieraniną różnych bakterii, robaków i wirusów.

Jeśli jednak choć trochę posłuchaliście Naszych rad o lekkim i ubogim karmieniu, o podawaniu ziołowych produktów (Adeno-Coli-Stop czy też Gastrofix) to nie powinniście mieć problemów z chorobą.

Aby nie być gołosłownym pokazujemy Wam wyniki z pierwszego lotu naszych dwóch drużyn - "Nicole Nowak" oraz "Tadeusz Nowak" z oddziału Prudnik, okręg Opole Południe.

Więcej…
 
Najpiękniejsze gołębie znów w Targach Kielce Drukuj

http://elitanowak.pl/upload/obrazy/mini/wystawagolebiwkielcach16_1.pngKrajowa Wystawa Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza od 28 do 29 stycznia 2017

Podczas Krajowej Wystawy Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza w halach Targów Kielce po raz kolejny pojawi się wiele wspaniałych i rzadkich ptaków. Podczas zeszłorocznego wydarzenia jedną z ciekawszych ras był ryś staropolskiego. Ryś polski to jedna z najstarszych ras gołębi w naszym kraju. Niestety, z powodu różnych niedomówień ryś polski został zmodernizowane przez niemieckich hodowców. Dzięki akcji Polskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza "S.O.S. ratujmy polskie rasy" ryś polski, oficjalnie już staropolski został wpisany do rejestru Europejskiej Federacji w swojej niezmodyfikowanej, pierwotnej postaci.

Więcej…
 
Koniec sezonu lotowego gołębi dorosłych 2016 Drukuj

Za nami już sezon lotowy gołębi dorosłych 2016. Każdy z Nas starał się wywalczyć jak najlepszy tytuł. Nie zawsze jednak wszystko się udaje, warto jednak próbować i tak łatwo się nie poddawać. Mamy nadzieję, że osiągnęliście to, co kilka miesięcy temu postawiliście sobie za cel!

My natomiast przedstawiamy Wam Nasze wyniki z Okręgu Opole oraz z Oddziału Nysa.

Na koniec życzymy dobrego sezonu lotowego gołębi młodych!

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 55

Kopiowanie treści czy fotografii bez zgody autorów zabronione.
Za publikowane treści odpowiada J&T Nowak - wydawca miesięcznika "Złotygołąb"