Agencja Fabryka Wydarzeń - organizacja eventów firmowych

Elegancki bankiet, jubileusz firmowy, promocja marki czy otwarcie inwestycji – każde z tych wydarzeń wymaga odpowiedniego planowania, dobre oprawy i przede wszystkim, dopięcia wszystkiego na ostatni guzik. Organizację wszelkich eventów i wydarzeń firmowych, biznesowych i innych wart powierzyć profesjonalistom.

event firmowy

Eventy firmowe - organizacja Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń fot.1

Zespół Fabryki Wydarzeń doskonale poradzi sobie z przygotowaniem każdego wydarzenia, które będzie dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, przygotowane z dbałością o szczegóły i zadowolenie gości. Fabryka Wydarzeń organizuje eventy i imprezy w pomieszczeniach zamkniętych, a także duże wydarzenia plenerowe. Oprócz klasycznych form eventów na żywo, posiada również spore doświadczenie w organizacji eventów online oraz spotkań hybrydowych.

event firmowy

Eventy firmowe - organizacja Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń fot.2

Fabryka wydarzeń pracuje w myśl formuły: koncepcja, kreacja, koordynacja, odpowiadając na wszelkie prośby i potrzeby klientów. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do każdego zlecenia i pełen profesjonalizm to gwarancja, że każdy event powierzony Fabryce Wydarzeń zakończy się sukcesem.

Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7481586720
Regon
380400883
Adres

ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław

  • Agencja Fabryka Wydarzeń – organizacja eventów firmowych
  • Agencja Fabryka Wydarzeń – organizacja eventów firmowych