Gadżety reklamowe z internetowego sklepu Reklamowe24

Agencja Reklamowe24 oferuje świetnej jakości gadżety reklamowe z nadrukiem. Oferta jest niezwykle szeroka i dotyczy między innymi: bidonów, słuchawek, głośników, kubków, pendrive, smyczy. Ponadto w asortymencie znajdują się czapki i rękawiczki, które także mogą stać się osobistym gadżetem z charakterem nadając im indywidualny napis.

Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe dla dzieci ze sklepu Reklamowe24 fot.1

Dużym zainteresowaniem cieszą się także kubki, których oferta jest bardzo szeroka i to między innymi kubki: emaliowane, metalowe, z podwójnego szkła, a także kubki podróżne i termiczne. Wszystkie są w różnych kolorach, o odmiennych pojemnościach. Nadruki wykonywane na produktach oferowanych przez firmę Reklamowe24 są niezwykle trwałe i odporne na mycie oraz pranie.

Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe dla dzieci ze sklepu Reklamowe24 fot.2

Ponadto na produktach metalowych istnieje możliwość wykonania graweru, który jest niezwykle trwałą metodą znakowania. Tak specjalnie przygotowane produkty z indywidualnym nadrukiem mogą stać się wizytówką każdej firmy lub wspaniałym upominkiem. Warto nadmienić, że oferowane produkty są w bardzo dobrych cenach.

Reklamowe24

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7262552678
Regon
100285554
Adres

Zgierska 249A
91-495 Łódź

  • Gadżety reklamowe z internetowego sklepu Reklamowe24
  • Gadżety reklamowe z internetowego sklepu Reklamowe24