Poradnia Dla Serca - lekarz specjalista kardiolog Wrocław

kardiolog

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca oferuje kompleksową pomoc kardiologiczną dla osób, które mają problemy z sercem. Pomoc oferowana jest osobom w różnym wieku, aby poprawić własny stan zdrowotny. Kardiolog jest w stanie zdiagnozować w szybkim tempie wszelkie problemy z sercem, aby jak najszybciej rozpocząć ewentualne leczenie.

W Poradni Kardiologicznej przeprowadzane są różnorodne badania z użyciem nowoczesnego sprzętu medycznego. Kardiolog przeprowadza badania USG metodą Dopplera, EKG spoczynkowe, czy też EKG 24-godzinne metodą Holtera. Dzięki temu można sprawdzić, co konkretnie dolega pacjentowi i jakie środki lecznicze można w danej sytuacji zaproponować chorej osobie.

Dobro pacjenta dla kardiologa jest zdecydowanie najważniejsze, dlatego wszelkie badania realizowane są rzetelnie w trosce o zdrowie chorego. Zdecydować można się też na profesjonalne konsultacje kardiologiczne, co polecane jest zarówno sportowcom, jak i zwykłym osobom chcącym zadbać o swoje zdrowie. Przeprowadzane są konsultacje profilaktyczne, ale też te realizowane przed zabiegami operacyjnymi.

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca proponuje pacjentom różne metody leczenia chorób sercowych, np. choroby wieńcowej, nadciśnienia tętniczego, czy też choroby niedokrwiennej serca. Fachowa pomoc może wyleczyć każdą osobę, a pacjentom, którzy są ubezpieczeni wystawiane są recepty ze zniżkami na potrzebne im leki. Do kardiologa zgłosić mogą się też osoby mające problemy z zaburzeniami rytmu serca, które również mogą być skutecznie rozwiązane.

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
6131421573
Regon
022203944
Adres

ul. Kamieńskiego 225/1U
51-124 Wrocław

  • Poradnia Dla  Serca – lekarz specjalista kardiolog Wrocław