Weterynarz Wrocław - Przychodnia Weterynaryjna OptoVet

Jeżeli poszukiwany jest przez Was weterynarz we Wrocławiu, to zapraszamy do OptoVet. Bądźcie pewni tego, że Wasi pupile zostaną otoczeni fachową opieką. Tym bardziej że jesteśmy kliniką, która wśród swoich pacjentów cieszy się dobrą opinią. Na naszej stronie znajdziecie dane kontaktowe, które ułatwią wam przybycie do naszej kliniki weterynaryjnej.

weterynarz Wrocław

Weterynarz w przychodni OptoVet Wrocław

Specjalizujemy się w takich usługach, jak stomatologia, czy też okulistyka zwierząt. Pamiętajcie o tym, że zajmujemy się również dermatologią, chirurgią, kardiologią wśród zwierząt. Każde zwierzę domowe traktowane jest przez nas jak członek rodziny. Staramy się poradzić w każdym przypadku - nawet, jeżeli mamy do czynienia z ciężkim przypadkiem. Jesteśmy kliniką, która wyposażona jest w nowoczesny sprzęt medyczny.

To właśnie dzięki temu ogromną ilość badań wykonujemy samodzielnie. Nigdzie specjalnie nie będziecie musieli jechać. Ułatwi to i przyspieszy wydanie prawidłowej diagnozy. Zachęcamy do umówienia się na wizytę w naszej klinice weterynaryjnej.

Przychodnia Weterynaryjna OptoVet

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8952114212
Regon
366321634
Adres

ul. Aleja Poprzeczna 72
51-167 Wrocław

  • Weterynarz Wrocław – Przychodnia Weterynaryjna OptoVet